Nestville Distillery

Likérka

Likérka

Nestville Distillery

Hlavným výrobným programom Likérky je plnenie whisky a výroba iných liehovín studenou cestou. V rokoch 2010 až 2011 prešla spoločnosť veľkou zmenou – modernizáciou výrobných priestorov. Vybudoval sa závod na plnenie whisky a iných liehovín do fliaš. Začal sa používať názov Nestville Distillery. V roku 2012 sme začali s plnením prvej slovenskej whisky do fliaš.
nestville-14
category-plnicka
Plnenie

fliaš

V Likérke sa nachádzajú 3 plniace linky. Výrobná linka na plnenie fliaš s objemom 0,04 – 0,05 L, tzv. miniatúrky, ručná plniaca linka na plnenie malých šarží výrobkov a plne automatizovaná linka, ktorá slúži na plnenie fliaš s objemom 0,2L a viac. Linka sa skladá z niekoľkých častí a to: vystrekovacie zariadenie, plniaci a uzatvárací blok, etiketovacie zariadenie a ukladacie a baliace zariadenie. Maximálny výkon výrobnej linky je 5000 fliaš/h.

Proces

výroby

Výroba začína uložením fliaš na dopravníkový pás. Fľaše pred plnením prechádzajú výstrekom, kde používame 40% lieh, aby bola zaručená čistota fľaše a taktiež aby sa do fľaše nedostávala voda. Nasleduje plnenie a uzatváranie fliaš. Po uzavretí fľaša vstupuje do etiketovacieho zariadenia, kde sa nalepia etikety a kontrolná známka. V závere vloží vkladač fľaše do zberného kartónu. Denne vyrobíme cca 10 – 15 tisíc fliaš.

sortiment

Sortiment a predaj

V našom sortimente nájdete okrem whisky širokú škálu destilátov, liehovín a likérov, od klasických až po odvážne kombinácie príchutí. Všetky produkty si môžete zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu alebo v podnikovej predajni Exposhop. Každá fľaša nesie náš záväzok k excelentnej chuti a maximálnej spokojnosti našich zákazníkov. Približne 45% produkcie produkcie sa predá na slovenský trh, 55 % krajiny V4 – Česko, Poľsko, Maďarsko a ostatné krajiny ako Ukrajina, Anglicko, Nemecko, Izrael, Litva, Lotyšsko, Gruzínsko, USA a iné, cca 23 krajín celého sveta.